Fark Yarat Geleceği Yaşat TESYEV 41. İstanbul Maratonu’nda “Fark Yarat Geleceği Yaşat” demek için koşuyor!

Geçtiğimiz yıl 50 lise,  50 üniversite öğrencimizin burs fonuna kaynak yaratmak amacıyla “Fark Yarat, Geleceği Yaşat”  diyerek çıktığımız bu projenin bu sene ikincisini gerçekleştiriyoruz.

Geçen sene destekçilerimizle beraber 100 öğrencimizin burs fonuna kaynak yaratmak için koştuk, yürüdük. Bir yıl boyunca engelli öğrencilerimizin eğitimini bu fonla  sağladık.

Bu sene de 3 Kasım Pazar günü 41. Vodafone İstanbul Maratonu’nda 150 üniversite öğrencimizin eğitimi için projedeyiz.

Parkurda bizimle beraber hem burs fonuna kaynak yaratmak, hem de farkındalık yaratmak için Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın ve Down Sendromlu Milli Takım Sporcuları bizlerle birlikte olacak.

Aynı zamanda desteklerini her zaman hissettiğimiz ve adımlarını çocuklarımız için atacak kurum ve koşucular yer alacak.

Başta Yönetim kurulu üyelerimizin destek verdiği bu projeye, Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Aksu ve ASC Hukuk çalışanları, Run Urban koşucuları, Pozitif a Dijital Approach çalışanları, Orkestra İletişim, Develi Grubu, Yeliz Pilates  ve sporcuları, engelli çocuklarımız ve diğer tüm gönüllülerimizle birlikte “Fark Yarat, Geleceği Yaşat” demek için adımlarımızı atıyoruz.

Kampanyalar 21 Ekim’de başlıyor ve  18 Kasım’a kadar da devam edecek. ”Fark Yarat , Geleceği Yaşat” diyerek siz tüm sporseverlerin desteğini bekliyoruz.Vereceğiniz destekle bir yıl boyunca 150 engelli ve başarılı öğrencimizin daha öğrenimine ve geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunacağınız gibi, projemizin önümüzdeki yıllarda da devam etmesi ve geleneksel hale gelmesine vesile olacaksınız.                                                                                                                   20.10.2019 Milliyet

YAZARIMIZ YAVUZ KOCAÖMER`İN TÜM YAZILARI:

Yükleniyor...
YAZARIMIZDAN
GURUR TABLOMUZ
Yıl Altın Gümüş Bronz
2008 1 0 1
2012 1 5 4
2016 3 1 5

TOKYO 2020 GERİ SAYIM BAŞLADI

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları
25 Ağustos - 6 Eylül
SINIFLANDIRMA Dünya Anti-Doping Ajansı