kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Bugün Söz Okurlarımızda

 

 

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...

 

 

‘POSTA okurlarına teşekkürler'

Tarafınıza göndermiş olduğum mektubum POSTA Gazetesi’ nde yayınlandı. Güzel ülkemizin dört bir yanından bana kitaplar gönderildi. Sizlere ve duyarlı vatandaşlarımızın hepsine çok teşekkür ederim. Bana ulaşanlar kitapları alıp almadığımı merak ediyorlar. Dört duvar arasından ancak onlara sizin aracılığınız ile ulaşabilirim. Bu ricamı kırmazsanız sizlere minnet duyarım.

Atakan Durmaz

T Tipi Kapalı Ceza İnfaz

Kurumu C-3 Koğuşu

Seydikemer / Muğla

 

 

‘TESYEV’e selam...’

 

İşitme engelliyim. Ailem İstanbul’da yaşıyor. 11 yıldır cezaevindeyim. Türkiye  ve Avrupa’daki federasyonlar, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu, Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve İstanbul’da bulunan 5 ayrı işitme engelliler derneğindeki, Türkiye’de çeşitli illerde bulunan işitme engelliler ve spor kulübü derneklerindeki arkadaşlarıma ve bütün engellilere selam söylüyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Ferhat Yılmaz / Kocaeli

 

'Kabul edilemez'

Ahmet Hakan kullandığı  özürlü sözü kabul edilemez. Engellileri, konum sıkıntısı olan canlı olarak tanımlayabiliriz. Çünkü insanlık serüveni bu türlü yaklaşımları daima görmüş. Eğer bir "özür" aranacaksa kendi kimliği üzerinden bir yaklaşım sergilesin.

M. K.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Edebiyat Fakültesi

Felsefe

 

İyi ki varsınız'

Merhaba TESYEV Ailesi kolay gelsin. 6 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlediğiniz bursiyer toplantısındaki ilgi ve alakanız için hepinize sonsuz teşekkürler. Sayeniz de çok güzel zaman geçirdik. Emeğinize sağlık. İyi ki varsınız...

Hüseyin Dirik

Mersin Üniversitesi

İletişim Fakültesi

Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü

 

 

‘Mektup yazar mısınız?’

 

Mektup arkadaşı arıyorum. Kayseri’de yaşıyorum. 3 senedir cezaevindeyim. Son 11 ay cezam kaldı. Yaşım 23. Mektup gönderenlere mutlaka cevap yazarım.

 

Ozan Duman

Gültepe Kapalı Cezaevi 4. Kısım

Kayseri / Merkez

 

 

 

30 yaşındayım. Uzun süredir yatmaktayım. Maddiyata önem vermeyen, kendini bilen, samimi arkadaşların mektuplarını bekliyorum.

Turgut Çapraz

L Tipi Kapalı Cezaevi B-1

Koğuşu / Çorum

 

 

'Bize kitap yollayın '

 

Mağdur durumdaki bir kader mahkumu olarak hayırsever yayınevlerinden veya kişilerden aşağıda adını ve yazarını belirttiğim kitapları göndermelerini rica ediyorum.

 

  • Kur’an-ı Kerim’in Şifresi (Dr. Ömer Çelakıl)
  • 86 dakika (Stephan Hawking-R. Kurzweil)
  • Rölativite Teorisi (Albert Einstein)
  • Mu Uygarlığı Tarih Kitabı
  • Manyetik Enerjiyi Depolama Yönetimi.

 

Gönül Sökmen

Kapalı Kadın C.İ.K.

Yenişehir / Bursa

 

 

37 yaşındayım. 7 yıldır cezaevindeyim. Burada zamanımı kitap okuyarak değerlendiriyorum. Kendim kitap alıyorum ama her zaman imkanım olmuyor. Sizlerden okuyup bitirdiğiniz ve okumadığınız siyaset, bilim, sosyoloji, felsefe, tarih, antropoloji, mitoloji, tarihi, roman ve bunlara benzer kitaplarınızı göndermenizi rica ediyorum.

 

Kadir Köksal

T Tipi K.C.İ.K.

D-28 Konya / Ereğli

 

 

5 yıldır cezaevindeyim. 10 yılı aşkın cezam var. Okumayı seviyorum. Değerli okurlar, polisiye, aşk veya kendini geliştirmek için kitaplar yollarsanız çok sevinirim. Okumak bir yaşamdır. Zamanımızı iyi değerlendirelim, çünkü akıp gidiyor.

Gürkan Aküzüm

T Tipi Kapalı Ceza Evi

B 7 Koğuşu / Kars

 

 

22 yaşında kader mahkumuyum. Burayı bana unutturan tek şey kitaplar. Hayırsever vatandaşlardan okumuş oldukları eski kitapları saklayacaklarına bana göndermelerini rica ediyorum.

 

Hakan Göçer

Ümraniye T Tipi K.C.E.

İstanbul

 

 

 

 

 

15.05.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping