kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Engelsiz Aslanlar

 

 

 

 

 

Geçen hafta Dursun Özbek ve Ural Aküzüm’ün Engelsiz Aslanlar’a reva gördüklerini yazmıştık. Aşağıdaki yazıyı ise 15 Mayıs 2014 tarihinde yayınlamıştık. O günleri hatırlayalım diye aşağıda tekrar bilgilerinize sunuyoruz.


Haftaya devam edeceğiz.

 

“Engelsiz Aslanlar geçtiğimiz haftalarda, İspanya’da final maçları oynanan Avrupa Şampiyonlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamladılar. Finalde, İspanya Şampiyonu CD Fundosa‘yı yenerek.

2005 yılında sevgili Sinan Kalpakcıoğlu ile birlikte Sedat İncesu‘yu antrenörlüğe getirerek kurduğumuz tekerlekli sandalye basketbol takımı 5. kez Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna ulaştı.


Bu takımın nasıl kurulduğunu yeniden yazıp, eski yaraları deşmeye gerek yok. Rahmetli Özhan Canaydın’dan sonra Adnan Polat da bu takıma sahip çıkarak başarılarının devamını sağladılar.


Ünal Aysal ve ekibi de elinden geleni yaptı ama hâlâ engelliler sporunun, özellikle de tekerlekli sandalye basketbol sporunun kıran kırana bir mücadele olduğunu anlayamadılar.


Geçtiğimiz hafta Türkiye Kupası’nı kazanan Galatasaray futbol takımını, çok önemli bir maç olan Trabzonspor karşılaşmasından önce Perşembe veya Cuma akşamı, Galatasaray adasında şampiyonluk yemeğine davet edecek kadar sporla ilgisi olmayan insanların yönetiminde bulunduğu bir Galatasaray Kulübü, aynı hassasiyeti Engelsiz Aslanlar için göstermedi. Bir ara onları da bir araya sıkıştırıp bir yemekte tebrik ederler. Bu ülkemizdeki engelliler sporuna bakış açısının bir başka yönü.


Şimdi Galatasaray Başkanı Ünal Aysal kendisini eleştirdik diye, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı aracılığı ile 3 engelli öğrencimize verdiği bursu da iptal eder.


2 sene önce bu sütunlarda kendisini eleştirdiğimizde “Yavuz Bey bizi eleştiriyor. Başkanı olduğu vakıf için burs istiyor bir de” diye haber göndermişti de sekreteri ile o yüzden yukarıdaki satırları yazdık.


Önce insan, sonra iş adamı ve eğer böyle bir geçmişiniz varsa, bir spor kulübünde yönetici olmak, istediğiniz kadar büyük dünya şirketlerine sahip olun, herkesin yapabileceği bir şey değil.

 

 

 

 

 

14.05.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping