kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Özbek'e Rağmen

 

 

 

 

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı (Engelsiz Aslanlar) geçtiğimiz hafta Fransa’nın Toulouse şehrinde Avrupa’nın ikinci büyük kupası olan Andre Vergauwen’de grupta yenildiği İspanyol temsilcisi BSR Albacete’yi finalde mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Tüm bunlar da Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’e rağmen gerçekleşti.

Bu bay, başkanlığa geldikten sonra, bir ara tekerlekli sandalye basketbol branşını kapatmayı düşündü. Sonra herhalde farkına vardı ki, bir branşın kapatılması ancak genel kurul kararı ile olur. Ama ne yaptı? Aylarca Engelsiz Aslanlar’ın maaşlarını ödemedi, ama diğer yandan futbolcular, basketbolcular, voleybolcular v.s. maaşlarını gününde aldılar. Bu süre içinde Engelsiz Aslanlar geçim zorluğuna düştüler. Bankalardan kredi aldılar, kimsenin umurunda olmadı.

 

Bu branştan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ural Aküzüm de neredeyse hiçbir girişimde bulunmadı. Tam tersine, 100 yılı geçkin maziye sahip Galatasaray gibi bir kulübün Yönetim Kurulu Üyesi olarak Bedensel Engelliler Spor Federasyonu yedek yönetim kurulu üyesi olmayı içine sindirdi. Ve belki de Galatasaray’ın aleyhine böylece bir yanlışa daha imza attı.

 

İki sene evvelki genel kurulda, bir genel kurul üyesi (isimi bizde saklı) kürsüye çıkarak , bilip bilmeden “Bu branş geçen sene 1 milyon 350 bin lira zarar etmiştir. Kapanmalı” dedi. Oysa araştırma gereği duymadığı konu, o sene devletten Avrupa ve Kainat Şampiyonlukları dolayısıyla Galatasaray’ın kulüp olarak 1 milyon 650 bin lira ödül almaya hak kazandığı, ancak ve ancak diğer borçları dolayısıyla bu ödüllere Maliye Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’nün el koyduğu idi.

 

Ve geçen sezon maaşlarını alamayan sporcular, kulübü mahkemeye vermek üzere bir avukatla anlaştılar. Avukatın gönderdiği ihtarnameler sonucu maaşlar ödenmeye başladı. Ve bu maaşların toplam aylık tutarı da Galatasaray için komik bir rakam, 80 ila 100 bin lira arasındaydı. Böylece Galatasaray’a, sporcuları tarafından mahkemeye verilmek konusunda bir leke daha sürüldü.

 

Bu konuda yazacak çok şey var. Ama, şu anda Galatasaray’ın zaten hangi spor branşında başarısı var ki? Galatasaray bir meçhule doğru gidiyor.

 

 

 

07.05.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping