kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Kısa Kısa

 

 

 

İslam Birliği Teşkilatı’na üye olan 57 ülkenin katıldığı İslami Dayanışma Oyunları 2021’de İstanbul’da düzenlenecek. Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanlığımız gerekli komisyonları kurdu. Önemli olan hangi engelli branşlarının dahili olacağı ve bu konuda yapılacak hazırlıklar. İlgili federasyonlara bırakılırsa 2021 senesinde engelli sporları konusunda İslami Dayanışma Oyunları’nda zorlanacağımız kesin. 


Uluslararası Paralimpik Komitesi Genel Kurulu 7-9 Eylül’de Abu Dabi’de yapılacak. 161 üye ülkenin büyük çoğunluğunun katılacağı Genel Kurul da 12 senedir başkanlığa devam eden İngiliz Sir Philip Craven görevini bırakacak. Göreve adaylar belli değil. Türkiye olarak bu Genel Kurul da muhakkak Uluslararası Paralimpik Komitesi’nin (IPC ) Yönetim Kuruluna bir üye sokmamız çok önemli. Bunun içinde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koordinasyonunda gösterilecek adayla ilgili uluslararası önemli bir çalışma yapılması gerekiyor. Dost üye ülkelerin yanında, pek ilişkimiz olmayan ülkeler de ziyaret edilerek adayımızın tanıtılması gerekiyor. Aksi halde yönetim kuruluna bir üye seçtirmek çok da kolay değil. 


Engelliler sporunda önemli bir yeri olan ve iyi bir geçmişi olan Almanya, son senelerde hiçbir adayını yönetim kuruluna sokamadı. Bu da Almanların bu konuda uluslararası platformda ne kadar etkisiz olduklarının bir başka göstergesi. Önümüzdeki haftalarda Gençlik ve Spor Bakanı’mız Sayın Akif Çağatay Kılıç’dan randevu alarak, bu konuda kendisinin görüşlerini öğreneceğiz.


18-30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’da 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları yapılacak. Umudumuz rekor sayıda katılım ile bu oyunların yapılması.

 

 

 

 

16.04.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping