kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Osman Şahin Görme Engelliler...

 

 

 

7. kez düzenlenen ‘Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası’ 23-25 Mart 2017 tarihlerinde Bayrampaşa Titanic Business Hotel’de yapıldı.

 

Organizasyon, Genel, Gençler ve Bayanlar kategorilerinde, son yapılan Türkiye Şampiyonası’na katılan ve ulusal kuvvet derecesi (UKD) bulunan yaklaşık 110 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

 
 
 
 
 
 

Rahmetli Osman Şahin, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) kurucularından ve yönetim kurulu üyemizdi. Mert, özü sözü bir, insanlık tarafı ağır basan, bizlere çok destek olan bir kardeşimizdi. Genç sayılacak yaşta aramızdan ayrıldı. Dualarımız hep onunla.

 

Sponsorlar

 

Turnuvanın gerçekleşmesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor İstanbul her zamanki desteklerini sürdürdüler. Bunun dışında, Braille Teknik Teknoloji, Rossmann Türkiye, S.O.S International Ambulans Servisi, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Uludağ İçecek ve Yeşim Tekstil San. ve Tic. A.Ş bizlerle birlikte olup, destek verdiler. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyoruz.

 

Derecelere bakarsak; genel klasmanda Türkiye Görme Engelliler Derneği Spor Kulübü’nden Uğur Deniz birinciliği alırken, duayen satranççı Eyüp Selim Altınok ikinciliği, Manisa Görme Engelliler Spor Kulübü’nden Yusuf Solak ise üçüncülüğü aldı.

 

Bayanlarda ise Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü’nden Ayten Cansel Özkan birinci sırayı alırken, Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü’nden Özlem Erten ikinci, Osmanlı Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nden Zeynep Güleryüz’de üçüncü oldu.

 

Gençlere gelince; Denizli Görme Engelliler Spor Kulübü’nden Atakan Sarsam birinciliğe ulaşırken, 68 Aksaray Görme Engelliler Gençlik Spor Kulübü’nden Mustafa Ata ikici ve Osmanlı Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nden Emre Selçuk üçüncü oldu.

 

Destek veren üyelerimize ve sponsorlarımıza tekrar teşekkür ederken, sevgili kardeşimiz Osman Şahin’in isminin yaşatılacağı bu turnuvalara devam edeceğiz.

 

 

 

09.04.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping