kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Muhteşem Geceye Düşen Gölge

 

 

 

 

Geçtiğimiz hafta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde, Gazetemizin 63.’sü düzenlenen “Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Gecesini” televizyonlar, medya ve yazılı basında izlemişsinizdir.

 

Bugüne kadar birçok defa katıldığım gecelerin en mükemmeliydi. Hiçbir masraftan kaçınılmamasının yanı sıra, gelen davetlilerde spor dünyasının en önemli isimleriydi. Tek eksiğimiz, hava muhalefeti dolayısıyla Hakkari’den gelemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’tı. Emeği geçenlere bir kez de buradan teşekkür edelim.

 

Gecenin tek olumsuz yanı, Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Uztürk’ün, ‘Yılın Paralimpik Takımı’ seçilen Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız ile sahneye çıkıp, bir de ödül almasıydı. Herhangi bir kulüp takımı, bir ödül alırsa, oranın başkanı çıkar. Nitekim Beşiktaş Futbol Takımıyla Başkan Fikret Orman da çıktı. Ama “Birkaç söz söyler misiniz?” şeklindeki soruya “Hayır, teşekkür ederim” dedi.

 

Arif Uztürk ise; mikrofonu aldı eline: “Federasyondan bahsetti, ödülü tüm Paralimpik ailesi adına alıyorum” dedi. Haydaaa!

 

Bay Uztürk, siz bu yarışmada aday değildiniz. O ödüle Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımımız, Milliyet okurlarının oylarıyla layık görüldü. Sizin ne işiniz vardı orada? O ödülü Milli Takımımızın antrenörü, takımın kaptanı alacaktı. Ayrıca, sizin bu ülkede Paralimpik adına bir ödülü alma yetkiniz de yok.

 

Ama siz hiç hakkınız olmayan bir ödülü, Milli Takımımızdan rol çalarak sıkılmadan aldınız.

 

İşte bu tip spor adamları, Türk sporundan uzaklaşmadığı sürece verilen emeklerin bir kısmı hep boşa gidiyor. Ne diyelim Allah ıslah etsin.

 

 

 

 

 

02.04.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping