kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Sözü Okurlara Bıraktık

 

 

 

 

Sevgili okurlarımız, sizlerden çok sayıda mektup, faks ve e-mail aldık. Bu nedenle bugünkü köşemizi sizlere ayırdık ve “Söz sizin” diyoruz. İşte sizden gelen mesajların bazıları...

 

’ Giriş katı bir dairede oturmak istiyorum’’

 

Benim yaşadığım daire 1’inci katta. Ama ben merdiven inip çıkamıyorum. Herkes yardımcı olamıyor. Daha önce giriş katında oturuyordum, ev sahibim çıkardı. Size 3 sene önce yazdım ama sorunlarımı çok dikkate alan olmadı. Yardım için aradıklarını düşündüklerim de dalga geçti. İnsan onurunu kırmadan onun yaşadığı sıkıntıya merhem olamıyorlarsa vaatlerde bulunmasınlar.

 

‘Daha iyisini tutmak için param yok’

 

Düz giriş katı bulduk ama maddi durumumum iyi olmadığından tutamadım. Bir de beni koruyup kollayacak bir ailem yok. Hayırsever ve insandan hayır duası alacak, yardım yapacak kişilerin bizlere yardımcı olmasını rica ediyorum. Şimdi oturduğum ev çok rutubetli, sık sık hasta oluyorum. Bulduğum temiz girişli olan evi tutmak için param yok. Allah rızası için hayırseverlerin yardımlarını bekliyorum.

 

Not: İlgilenen okurlar 0212 238 71 91 no’lu telefondan bilgi alabilirler.

 

'Mektup arkadaşı arıyorum'

 

  • Çok uzun yıllardır dört duvar arasındayım. Buradan herkese sesleniyor, mektup arkadaşı arıyorum. Yeni arkadaşlıklara, kurulabilecek seviyeli diyaloglara açığım. Mektuplarınızı beklerim.

 

Ahmet Büyüközen

E Tipi K.C.İ.K.

B/5 Koğuşu Ümraniye / İstanbul

 

  • Ben yabancıyım. 31 yaşındayım. Uzun süredir cezaevindeyim. Gelenim gidenim yok. Mektup arkadaşı arıyorum, bazı ihtiyaçlarım var. 36.5 numara spor ayakkabı ve M beden eşofman takımı rica ediyorum.

 

Anna Malgorzata Nowak

Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi A 8

Koğuşu Bakırköy / İstanbul

 

 

 

 

‘’ Maddi ve Manevi  açıdan zordayım ‘’

 

4 yıldır cezaevindeyim. Maddi, manevi ihtiyaçlarımı karşılayamıyorum. 42 numara spor ayakkabıya, kışlık bota, M beden monta ve eşofman takımına, maddi yardıma ihtiyacım var.

 

Ali Osman Aktaş

T Tipi Kapalı Cezaevi D/3

Çilimli / Düzce

 

 

‘Gıda, giyim ihtiyaçlarımız için yardım edin’

 

50 yaşındayım. Yüzde 45 ruhsal engelli olarak 2014 yılı EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) puanım 67. 2016 yılında yapılan EKPSS’ye

köyde yaşadığımdan yetişemedim. Açık Öğretim Fakültesi Adalet Bölümü’nde okuyorum. Benden başka yakını veya bakacak kimsesi olmayan 70 yaşında bir annem var. İç hastalıklarından dolayı yüzde 47 engelli. Annem 2 ayda bir 500 Lira eşi vefat etmiş kadınlara verilen yardımı alıyor. Ben de engelli yardımı alıyorum. Gıda, giyim, ulaşım ihtiyaçlarımız için maddi yardım istiyoruz.

 

Sadık Akgün / Edirne

Tel: 0530 973 71 88

0284 247 43 16

 

 'Kitap gönderin'

 

7.5 yıldır cezaevindeyim. 5 yıl daha cezam var. Şu an üniversite okuyorum

ve kendimi geliştirmek için sürekli çabalıyorum. Koyu bir Trabzonspor taraftarıyım. Değerli okurlardan kitap göndermelerini istiyorum. Bulunduğumuz dert deryasında, dertleşmek ve sohbet etmek isteyen arkadaşlardan mektuplarını bekliyorum.

 

Tolga Tozlu

E Tipi Kapalı Cezaevi

Samsun / Canik

 

  • 1 yıldır cezaevindeyim. Kimsem olmadığı için maddi ve manevi zor

durumdayım. Siz büyüklerimden ricam XL beden Beşiktaş eşofman takımı, 44 numara spor ayakkabı ve okumuş olduğunuz kitapları bana göndermeniz. Ayrıca mektup arkadaşı olmak isteyenler yazsın lütfen.

 

Haldun Korkmaz

E Tipi Kapalı C.İ.K.

Koğuş C/8 / Antalya

27.03.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping