kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Görme Engelliler Satranç Turnuvası

 

 

 

Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) 20 Eylül 2001 yılında kaybettiğimiz kurucu üyelerimizden gerçek dost, sözünü esirgemeyen bir insan Osman Şahin’in anısına, bu sene 23-25 Mart 2017 tarihleri arasında 7. turnuvasını yapacak. Turnuva, Bayrampaşa Titanic Business Hotel’de gerçekleştirilecek.

Turnuvaya 2017 Görme Engelliler Satranç Şampiyonası’na katılan ulusal kuvvet derecesi (UKD) olan ve genel kategoride ilk 130, gençler kategorisinde ilk 20 ve bayanlar kategorisinde ilk 10 sporcu katılacak.

İstanbul, 27 il ve 56 spor kulübünden, Türkiye, görme engelli satranç ustalarını ağırlayacak ve yine eminizki her yıl olduğu gibi çok çekişmeli üst düzey bir turnuva yaşanacak.

 

Destek sürecek

 

Turnuvanın gerçekleşmesinde Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) yanı sıra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor A.Ş.’nin destekleri küçümsenmeyecek kadar önemli. İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerden olumlu ayrıldık. Yalnız bu turnuvada değil, bundan sonra engellilerle ilgili yapılacak etkinliklerde de işbirliğimizin devam edeceğini umuyoruz.

Bunun yanı sıra Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu ile 31.1.2017 tarihinde imzalanmış olan TESYEV Federasyon işbirliği çerçevesinde, Goalball branşında aktif olan görme engelliler spor kulüpleri için 525 adet goalball gözlüğü ve 315 adet goalball topu siparişi verilmiştir. Bunlar yurt dışından gelecek olan toplarında bizlere ulaşmasıyla, yine federasyonumuz tarafından ilgili kulüplere dağıtılacak.

Özel Sporcular Spor Federasyonu’ndan sonra, Görme Engelliler Spor Federasyonu ile de imzalanan protokoller gereği TESYEV’in destekleri devam edecek.

 

 

 

 

19.03.2017

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping