kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Adı
Ayşegül
Soyadı
PEHLİVANLAR
Doğum Tarihi
05.12.1979
Engel Nedeni
Kaza sonucu omurilik felci.
Spor Dalı
Atıcılık
Branşı
Genel Bilgiler

 

 

1995 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda omurilik zedelenmesinden dolayı parapleji ve aktif tekerlekli sandalye kullanıyor. Yarım kalan eğitimini açık öğretimden bitirdi. 2013 yılında İzmir de tesadüfen girdiği atış poligonundaki hocaların keşfetmesi  ve yönlendirmesi ile İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübünün sporcusu oldu. 2015 tarihinde Mersin-Erdemli de Türkiye Şampiyonasına katılarak 10 metre havalı tabanca dalında Türkiye Şampiyonu oldu. Nisan ayında Milli Takıma çağırılarak ilk milli müsabakasına  Hırvatistan da katıldı.  Daha sonra aynı yıl içerisinde katıldığı Amerika Dünya kupasında 1. olarak olimpiyat kotasını aldı. 2016 Mersin Erdemli Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Atıcılık Türkiye Şampiyonası 10 metre havalı tabanca da ve ateşli 50 metre de de 2. oldu.  Kısa zamanda gösterdiği gelişim ve performans sayesinde Milli Takım Antrenörleri  tarafından 2016 Paralimpik Oyunları'nda  yarışmak üzere seçildi.

 

 

Dereceleri
Yıl
Derecesi
Etkinlik
2015 1. IPC Atıcılık
Fotoğrafları
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping