kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Adı
Doğan
Soyadı
Hancı
Doğum Tarihi
30.09.1970
Engel Nedeni
Çocuk Felci
Spor Dalı
Okçuluk
Branşı
ARW2
Genel Bilgiler
Doğan okçuluk branşına antrenörü Muhlis Öç'ün teşviki ile başladı. Kendisinin bu branşa olan merakı ve yürüme engeli nedeniyle okçuluğa daha yakın hisseden Korhan bedenen sağlıklı ve zinde kalmanın yanında, yürüme engelli birisi olarak manen de zinde kalmak, spor yaparak hayata tutunmak ve birey olarak bir şeyler başarmak açısından sporun bir hayat tarzı olduğuna inanmaktadır.
Dereceleri
Yıl
Derecesi
Etkinlik
2007 1 Karadeniz Oyunları
2011 Paralimpik kota alma yarışması
2011 3. Uluslararası Kahraman Bahadır Okçuluk yarışması
2012 3 Paralimpik Oyunlar
Fotoğrafları
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping