kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Adı
Özlem Hacer
Soyadı
Kalay
Doğum Tarihi
01.05.1970
Engel Nedeni
Travmatik Parapleji L1 Kompresyon Kırığı
Spor Dalı
Okçuluk
Branşı
W2
Genel Bilgiler

Doğu görevi sırasında askeri araç devrilmesi sonucu felç kalmıştır.

 

Duygusal olarak çok yıprandığı bir dönemde Gizem Girişmen’in başarısını medyada görmüş ve çok etkilenmiştir. Sporu yapabilmek için neler yapması gerektiğini araştırarak Çankaya okçuluk ihtisas kulübüne başlamış, daha sonra Karagücü Spor Kulübü malzeme ihtiyacını karşılayınca Karagücü’negeçmiştir. 2 ay sonra 2010 yılında milli takım geliştirme kampına çağırılmış, kamp sonunda Türkiye şampiyonası yapılmış ve şampiyona sonunda  ilk yarışmamda Türkiye şampiyonu olmuştur ve milli takım kampına çağırılmıştır. Böylelikle spor hayatı başlamıştır.

 

Bu spor dalını seçmesindeki önceli neden; engelli ve engelsizlerin  aynı çizgide birlikte yarışabileceği bir spor olduğundan dolayıdır. Engeli nedeniyle sırt kaslarını güçlendirmesine, sandalyede daha dengeli oturmasına yardımcı olması  açısından tercih edebileceği öncelikli bir spor olduğunu belirten Özlem ayrıca Gizem Girişmen ile görüşerek onun tavsiyesinide almıştır. Gizem Hanım'ın okçuluk branşında yıllardır aynı 3 bayanın olduğunu, bir çok engellinin spor yapması gerektiğini, daha çok kişi olursa seçilen en iyilerin ülkemizi  çok daha iyi temsil edebileceğini'' söylediğini belirtiyor.

 

Sportif kariyerinde etkilendiği isimler ise Gizem Girişmen ve Sung Hyun Park'dır.

 

Özlem spora olan bakış açısını şu sözlerle ifade ediyor: "Spor, engelimle  kaybettiğim, kendime olan güvenimi geri kazandırdı. Bence spor kişisel gelişimde her birey için dönüm noktası."

 

Gerçekleştirmek istediği en büyük hayali ise; bireysel derece almak, bayrağımızı dalgalandırmak ve Ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek!

Dereceleri
Yıl
Derecesi
Etkinlik
2010 1 Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası
2010 1 Takım Avrupa Şampiyonluğu
2011 1 Bedensel Engelliler Türkiye Şampiyonası
2011 4 Dünya Şanmpiyonası
Fotoğrafları
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping