kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Adı
Çiğdem
Soyadı
Dede
Doğum Tarihi
27.02.1980
Engel Nedeni
Poli seki
Spor Dalı
Halter
Branşı
44 Kg.
Genel Bilgiler

Çiğdem 1 yaşında iken hastandede yapılan yanlış iğne sonucu Poli seki (Çocuk felci) olmuştur. Bu spora antrenörü Mustafa Doğan ile tesadüfen birgün yolda karşılaşarak  antrenörün kendisine "Neden halter yapmıyorsun?" diye sorması sonucunda başlamış. 2009 Mayıs ayı itibariyle halter sporcu ile uğraşıyor. Bu sporu seçme sebebini başta merak daha sonra sevdiği için yapmaktadır.

Bu sporda etkilendiği isimlerin Halil Mutlu ve Nazmiye Muslu olduğunu belirten Çiğdem spora olan bakış açısını şu cümleler ile anlatıyor: "Her insanın zaten spor yapması gerekir özellikle de engelli olanlar. İnsanların engellileri spor yapmaya teşvik etmesi gerekir, engellilere spor yapmaları hedeflerinin olması demektir ki bu çok önemlidir. Tabiki sevdikten sonra" .

Çiğdemin gerçekleştirmek istediği hayali ise birgün bir ev sahibi olabilmek.

Dereceleri
Yıl
Derecesi
Etkinlik
2010 4 Malezya Dünya Şampiyonası
2012 2 Paralimpik Oyunlar
Fotoğrafları
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping