kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Adı
Turan
Soyadı
Mutlu
Doğum Tarihi
01.02.1971
Engel Nedeni
Çocuk Felci
Spor Dalı
Halter
Branşı
Genel Bilgiler

Ağırlık sporlarını çok seven Turan Mutlu, halter branşına vücut geliştirme sporu ile başlamıştır. Sporun, kendisi için bir yaşam biçimi olduğunu belirten Turan, sporun engelliler için çok önemli olduğunu savunmaktadır.

 

Turan, spora olan bakış açısını kısaca şöyle değerlendirmiştir: "Spor bir yaşam biçimidir benim için, spor engelliler için çok önemlidir.  Engellileri spor yapmaya teşvik etmeli, önermeli  ve  yardımcı olmalıyız. Engelliler  spor yaparak rehabilite olurlar, çalışması  zor olan kasları çalışır  artı spor yaparak öz güvenleri gelişir ki bu çok önemlidir. Topluma daha rahat adapte olurlar ve evlerinde kapalı kalmazlar. Bu konudaki çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı Sayın Yavuz Kocaömer abimizi takdir ediyorum."
Dereceleri
Yıl
Derecesi
Etkinlik
2006 9 Dünya Şampiyonası
2007 2 Avrupa Şampiyonası
2008 9 Paralimpik Oyunları
Fotoğrafları
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping