kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Arif Ümit UZTÜRK yeniden Başkan...

 

 

 

 

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) 5. Olağan ve Mali Genel Kurulu'nda Arif Ümit Uztürk, yeniden başkanlığa seçildi. Ankara'daki Anadolu DownTown Hotel'de gerçekleştirilen genel kurulda, federasyon başkanlığı için 173 delege oy kullandı. Seçime tek aday olarak giren Uztürk, oyların 172'sini alarak bir kez daha başkanlık görevine getirildi.
 


Arif Ümit Uztürk başkanlığındaki federasyonun yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

İlhami Kılınçkaya, İrfan Çelik, Abdulkadir Gözegir, M. Atilla Şirin, Yusuf Hocaoğlu, Ali Mesut Keskin, Mehmet Sirkeci, Murat Kandazoğlu, Mustafa İpek, Taner Canyurt, Oğuz Cerik, Merve Aslaner, Murat Dirican, Mustafa Sabri Ak.



 "Kara günleri atlattık"
 


Başkan Uztürk, genel kuruldaki konuşmasında, Birleşmiş Milletler tarafından 3 Aralık tarihinin 1992 yılında Dünya Engelliler Günü olarak kabul edildiğini belirterek, "Biz de engelli bireyleri spora kazandırmak ve başarı çıtasını daha yükseğe taşımak için çalışıyoruz." dedi.

 

Gelecek döneme ilişkin hedeflerini anlatan Uztürk, şunları kaydetti:



"Engelli sporcuların yararlanabileceği bir spor kompleksini camiamıza kazandırmak için yeni yönetimimizle olağanüstü çaba göstereceğiz. Genel müdürlüğümüze ve bakanlığımıza özellikle yüzme ve atletizm için paralimpik merkezler açılması konusunda proje teklifimizi sunacağız. Mali disiplini korumaya, tasarruflu hareket etmeye devam edeceğiz." 

 

 

Kaynak : TBESF

 

 


 

04.12.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping