kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
TMPK 2016 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

 

 

 

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Olağan Genel Kurulu Toplantısı, 10 Kasım 2016 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından, 17 Kasım 2016 Perşembe günü saat 11:00’ de Sürmeli Otel İstanbul'da aşağıdaki gündemi görüşmek üzere yapılmıştır.

 

 

Gündem:

 1. Açılış ve saygı duruşu,

 2. Divan Kurulunun Seçimi ve yetkilendirilmesi,

 3. Gündemin onaya sunulması ve kabulü,

 4. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu'nun okunması,

 5. Derneğin gelir-gider ve bilançosunun okunması,

 6. Denetim Kurulu Raporunun okunması,

 7. Genel Kurula sunulan raporlar üzerine görüşlerin alınması,

 8. Yönetim Kurulunun aklanması,

 9. Denetim Kurulunun aklanması,

 10. Yönetim Kurulunca düzenlenen bütçe tasarısının görüşülüp onaylanması,

 11. Gelecek dönem çalışmaları için önerilerin alınması,

 12. Yeni Yönetim, Denetim Kurulunun seçimi,

 13. Yönetim Kurulu tarafından üyeliği sona erdirilen ve üyelikten istifa eden üyelerin üyelikten ayrılmalarının karara bağlanması,

 14. Dilek, temenniler ve kapanış.

 

Genel Kurul toplantısına Hazirun cetvelini imzalayan 62 üyenin katıldığı görüldü ve bu şekilde yeterli sayıya ulaşıldığından mevcut üyelerin katılımıyla toplantı açıldı.

 

Açılışın ardından başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bütünlüğüne göz koyan hain odaklara karşı mücadelede canlarını veren şehitlerimiz ve geçtiğimiz 15 Temmuz gecesi devletimizi yıkmaya teşebbüs etme gafletinde bulunan silahlı hainlere karşı verilen mücadelede hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunularak Milli Marşımız coşkuyla okundu.

 

Divan kurulunun oluşumu için verilen önergeler sonunda yapılan oylamada;

 

Divan Başkanı: Hasan Gocay

Başkan Yardımcısı: Hüseyin Aksu

Katip: Meral Canlı

Katip: Selda Ercan

 

 

 

seçilerek Divan kurulu oluşturuldu. Divan Başkanının kısa teşekkür konuşmasından sonra, gündem mevcut hali oylamaya sunuldu.

 

Yapılan oylama sonunda gündemin daha önce ilan edilmiş şekli oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra gündem gereği olarak, raporların görüşülmesine geçildi. Bu maddenin görüşülmesi sırasında Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Genel Sekreter İbrahim Gümüşdal, Denetleme Kurulu Raporu Denetleme Kurulu Üyesi Arif Yücel ve Derneğin gelir-gider tabloları ile bilançolar Başkan Yardımcısı Ahmet Hüsnü Güreli tarafından okunarak gerekli açıklamalarda bulunuldu. Derneğin önümüzdeki yıla ilişkin çalışma Raporu tahmini Bütçesi ve İktisadi İşletme Raporları Divan tarafından okundu.

 

Okunan raporlarla ilgili üyelerin görüşü alındıktan sonra söz konusu raporlar ayrı ayrı oya sunulup oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra yapılan oylamada ise Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun ayrı ayrı aklanmalarına oy birliği ile karar verildi. Divan tarafından, dernek organlarının seçimine geçileceği ve aday listelerinin divana ulaştırılması gerektiği bildirildi. Divan Başkanı bir aday listesinin kendilerine ulaştığını ve seçimlere geçildiğini açıkladı. Üyeler tüzükte belirtildiği şekilde oylarını kullandılar ve yapılan seçim sonucunda aşağıdaki isimler TMPK'nın Organlarını seçildiler. Buna göre;

 

Yönetim Kurulu'nun Asil Üyeleri :

Mehmet Baykan,

Abdullah Güven,

Ahmet Ali Ağaoğlu,

Ahmet Hüsnü Güreli,

Ahmet Yavuz Kocaömer,

Alpaslan Baki Ertekin,

Berrin Altınöz,

Birol Aydın,

Haluk Gergin,

İbrahim Gümüşdal,

İbrahim Halil Korkmaz,

Murat Aksu,

Murat Çelikkanat,

Şenes Erzik,

Ümit Deniz Kurt

 

Denetleme Kurulu'nun Asil Üyeleri:

Arif Yücel,

Hayati Babaoğlu,

Korhan Evin

 

 

Sicil ve Disiplin Kurulu'nun Asil Üyeleri:

Cihangir Yıldırım

Gülşen Erkoç

Sezai Bağbaşı

 

şeklinde oluştu.

 

Son olarak teşekkür konuşmasını yapmak için Ahmet Yavuz Kocaömer Divan Başkanı tarafından kürsüye davet edildi. Ahmet Yavuz Kocaömer yaptığı konuşmada son Paralimpik Oyunları'nda sevindirici sonuçlar alındığını, ancak halen yapılması gereken çok şeyin olduğunu, Paralimpik Komitemizin dünyada ilk on arasında yer alacak şekilde üst düzey bir saygınlık noktasında bulunduğunu, ancak devletten ve spor kamuoyundan daha fazla destek alınması gerektiğini, bu zamana kadar verilmeyen bu desteğin bundan sonra verilmesini umduğunu ifade etti.

 

Dilek ve önerilerin konuşulmasından sonra TMPK' nın Olağan Genel Kurulu sonlandırıldı.

 

18.11.2016

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping