kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Paralimpik Okul Günleri – İhlas Eğitim Kurumları

 

 

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve Özel Marmara Evleri İhlas Ortaokulu işbirliği ile düzenlenen “Paralimpik Okul Günleri” eğitim etkinliği 14 Mayıs 2015 tarihinde Marmara Evleri İhlas Eğitim Kurumları’nda gerçekleşti.

 

Komitemiz Eğitim Komisyonu başkanı Ali Bahadır’ın moderatörlüğünde; Genel Sekreterimiz İbrahim Gümüşdal, Yönetim Kurulu üyeleri Umut Ünar ve Hüseyin Aksu’nun da katılımı ile yaklaşık 250 ilköğretim öğrencisi, önce paralimpik sporlar ile ilgili bilgilendirildi. Daha sonra gruplar halinde tekerlekli sandalye ve goalball topları ile söz konusu sporlara ilişkin uygulama yapıldı.

 

Tüm çocukların coşkuyla ve ilgiyle katılım gösterdiği etkinlik sonrasında Komitemiz’e plaket takdim edildi. Bizler de organizasyona emek veren tüm eğitmenlere ve yetkililere teşekkür ediyoruz. 

 

 

 

21.05.2015

cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping