kredi kartı borcu sorgulama vakıfbank kredi kartı borç sorgulama yapı kredi kartı borç sorgulama
Başkanın Mesajı

Merhaba,

Bugüne kadar Türkiye ‘ de engelli sporu ile ilgili olarak görsel ve yazılı medya aracılığı ile birçok makale yazdım ve yazmaya da devam ediyorum.

Ancak bu sefer olay biraz farklı. İlk kez kuruluşunun her adımında arkadaşlarımla birlikte büyük emekler verdiğimiz ve bazı tatsızlıklar nedeniyle ara verdiğimiz Türkiye Milli Paralimpik Komitesi’ nin web sayfasında kurulum aşamasında yazıyorum. Bir an ‘’ Nereden nereye geldik ? ‘’ diye düşündüm. Oysa ki yıllar önce yapılması elzem olan bir web sayfasını düzenlemek bile bugün bizlere nasip oldu. Mutlaka bazı eksikleri olacaktır, önemli olan bugünden itibaren derneğimizin yegane resmi iletişim organı olarak web sayfamızı sizlerin de değerli katkılarıyla ileri seviyelere taşımaktır.

Bu resmi iletişim organımızda Dünya’ da ve ülkemizdeki paralimpik gelişmeleri anında sizlere ulaştırmak editör arkadaşlarımın en önemli görevi olacaktır.

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ‘ nin faaliyetlerini belirli aralıklarla sizlerle paylaşmak amacıyla her ay bu sütunlarda çalışmalarımız ile ilgili bilgileri aktaracağız.

Bilindiği üzere 06 – 17 Eylül 2008 tarihleri arasında Çin ‘in başkenti Pekin ‘de yapılacak olan 13. paralimpik oyunlarına 7 branşta 16 sporcumuzla katılacağız. İlk olarak 1992 Barcelona Paralimpik Oyunları’ na 1 sporcu ile katıldığımız paralimpik oyunlarına katılacak olan kafilemizin bu boyutlara ulaşması gerçekten sevindirici bir gelişmedir. Kaldı ki tüm sporcularımız Pekin Paralimpik Oyunları’ na katılabilmek için , geçtiğimiz yıl branşlarında katıldıkları yurt dışı kota yarışlarında olağanüstü performans göstererek bu yıl oldukça zorlaştırılan paralimpik baraj derecelerini aşmışlar ve bileklerinin hakkıyla yarışlara katılmayı hak etmişlerdir. Bu genç, cesur ve asla yılmayan yürekleri candan kutluyor, kendilerinden Pekin ‘ den madalyalarla dönmelerini bekliyoruz.

Bu arada bu sporcularımızın performanslarını bu kadar ileri seviyelere taşımasında elbette başta Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu olmak üzere Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu’ nun değerli başkan ve yöneticilerinin büyük emekleri olduğunu da unutmamak gerekir. Keza adı geçen engelli spor federasyonlarımıza maddi ve manevi desteklerini sürdüren GSGM Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Atalay ve arkadaşlarının da engelli sporcularımıza verdikleri desteği takdir ve şükranla karşılıyoruz.

Söz artık yılmaz yürekli engelli sporcularımızda. Onlara inancımız sonsuz. Gidecekler, aslanlar gibi yarışacaklar ve inşallah boyunlarına takacakları madalyalarla ülkemize geri dönecekler. Yolunuz açık, şansınız bol olsun

Yavuz Kocaömer
Yönetim Kurulu Başkanı
cheap nike jerseys cheap jerseys louboutin outlet karen millen outlet cheap nhl jerseys cheap christian louboutin mbt shoes outlet louboutin outlet christian louboutin outlet christian louboutin outlet
Copyright © 2011 Türkiye Milli Paralimpik Komitesi
Hattat Halim Sok. No:13 Kat:1 Balmumcu, Beşiktaş / İstanbul - Türkiye
Tel : 0(212) 347 93 35 - 347 95 29 | Fax : 0(212) 347 97 19 | info@tmpk.org.tr
Bu site, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi tarafından yönetilmektedir. Tüm hakları Türkiye Milli Paralimpik Komitesine aittir.
Sitede bulunan bilgi, görsel malzeme vb. ticari olmayan amaçlarla ve kaynak göstererek kullanılabilir. Site içeriği, başka amaçlarla ve izin almadan kullanılamaz, çoğaltılamaz ve dağıtılamaz.
louboutin outlet cheap jerseys cheap nike nfl jerseys Cheap Moncler Black Friday Sale 2015 lululemon cyber monday 2015 wholesale authentic nfl jerseys cheap nhl jerseys china moncler outlet black friday 2015 north face oakley black friday cyber monday north face deals cheap mlb jerseys wholesale nhl jerseys for sale herve leger dresses sale Herve Leger Outlet cheap replica soccer jerseys cheap jerseys from china cheap jerseys factory wholesale nba jerseys Buy Lululemon headbands Black Friday lululemon black friday 2015 Louboutin Cyber Monday Sale Louboutin Black Friday canada Lululemon Cyber Monday Deals 2015 Moncler Jackets Black Friday Sale Lululemon having Black Friday Sale wholesale nike nfl jerseys cheap mlb jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping lululemon black friday wholesale jerseys china lululemon black friday 2015 wholesale jerseys wholesale jerseys free shipping